Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Вишивка по схемах з журналу Настуня
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23, 24, 25  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 20, 2009 12:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи


"Настуня" №25
Прошу сильно не сварити за самоуправство Rolling Eyes , нитки ДМС я замінила на Аріадну.Закінчила вишивати ще місяць тому,але ніяк не маю часу замовити рамку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 20, 2009 7:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Valya, Lyudmila Браво!
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 20, 2009 8:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Настуня №14,15

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 09, 2009 6:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Настуня №27

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 09, 2009 6:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Настуня №29

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 09, 2009 6:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Настуня №28

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа лютого 25, 2009 10:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Настуня №5,6




_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valya



З нами з: 28.11.08
Повідомлень: 14
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: середа березня 18, 2009 6:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу похвалитися тигром з Настуні. Вишивала його різними нитками - і Аріадною, і Анкор, і ДМС - мала запаси, от і підбирала.
Сама я не дуже люблю вишивати тварин, але мій синочок дуже просив цю картинку в свою кімнату і я зробила йому таку приємність.


Шкода, що фото дає не зовсім реальні кольори.

_________________
Вишивайте!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер березня 19, 2009 10:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Valya, дуже гарно вийшло, дякую за задоволення побачити Вашу роботу!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Natalia



З нами з: 29.09.08
Повідомлень: 18
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер березня 19, 2009 3:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Valya
Дуже гарний Ваш тигр. Ви знаєте і мій синочок просив такого ж тигра.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vira



З нами з: 20.03.09
Повідомлень: 26
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 20, 2009 2:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нарешті і я зареєструвалася на Вашому сайті. Хочу сказати, що в журналі Настуня стільки прекрасних схем, на всі смаки, аби вистачило часу все вишити. Розміщені такі прекрасні вишивки. Хочеться і мені додати свої вишиванки за схемами із журналу.


-Ян.jpg
 Описание:
Це "Інь-ян" - № 12
 Размер файла:  8.64 KB
 Просмотрено:  34395 раз(а)

-Ян.jpg



'Здоровье'.jpg
 Описание:
А цей ієрогліф - "здоров'я" із № 10
 Размер файла:  8.05 KB
 Просмотрено:  34395 раз(а)

'Здоровье'.jpg



'Богатство'.jpg
 Описание:
Цей ієрогліф "багатство" із № 9
 Размер файла:  8.14 KB
 Просмотрено:  34395 раз(а)

'Богатство'.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vira



З нами з: 20.03.09
Повідомлень: 26
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 20, 2009 2:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ще надсилаю дві композиції із журналів № 6 та № 26.
Вишила я ще й чудові соняшники у вазі з № 21, але подарувала їх колезі на день народження, не сфотографувавши. Можливо, попрошу її сфотографувати, тоді покажу. На черзі у мене букет ірисів із № 27, уже й нитки закупила, але хотілося б чорно-білу схему. Мені по колоьорових схемах важко вишивати. Була б дуже вдячна, пані Оксано, якби Ви написали, чи можна у Вас придбати чорно-білу схему. Дякую.



стиле 'Модерн'.jpg
 Описание:
 Размер файла:  7.31 KB
 Просмотрено:  34393 раз(а)

 стиле 'Модерн'.jpg



стиле 'Модерн'2.jpg
 Описание:
 Размер файла:  7.76 KB
 Просмотрено:  34393 раз(а)

 стиле 'Модерн'2.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 20, 2009 6:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

пані vira, роботи супер!
а стововно чб схемі я відписала Вам в особистому повідомлені

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 07, 2009 9:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи


Вишивку оформляла в рамку власноруч.Чоловік мені допоміг у цьому.Рамку він виготовив із залишків ДСП(плита, з якої роблять корпусні меблі).форму придумав сам.На рамку я наклеїла за допомогою двостороннього будівельного скотча золотисту тасьму.Натяжку вишивки робила на оргаліт тим же скотчем.


"Настуня" №28(частина схеми).Я вирішила поміняти кольори місцями.Захотілось вишити "золотом" на темно-зеленій канві.
вишивала в 4 нитки.
Рамку чоловік зробив з дерева.А я вже покрила її жовтим лаком для нігтів і посипала сухим блиском для нігтів.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Аксинья



З нами з: 26.12.08
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 07, 2009 10:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Настуня" №6
*ЗИМОВИЙ РАНОК*

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23, 24, 25  далі
Сторінка 5 з 25

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти