Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Помощь новичкам

 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Mamyla



З нами з: 18.09.07
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 18, 2007 11:41 am    Тема повідомлення: Помощь новичкам Відповісти цитуючи

Девочки!
Случайно попала на этот форум и так захотелось начать вышивать.
Подскажите с чего начать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа вересня 19, 2007 11:37 am    Тема повідомлення: Уроки Відповісти цитуючи

На сторінках "Настуні" Ви знайдете уроки вишивання. Там правда Вони йдуть підряд й ще немає хрестика. до нього не дійшли.
Я спродую найблищими днями викласти уроки для Вас особісто на форумі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 21, 2007 9:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Начинать надо с желания (оно у вас уже имеется) и с хорошего настроения Very Happy
А еще нужно терпение, куда же без него! Ведь не даром народное творчество говорит: вышиваем поем, а распарываем- плачем Laughing
Шутка Very Happy
Оставляю вам статью, на мой взгляд вполне доступную(будут вопросы- пишите). Единственное, лично я нить закрепляю не так. Использую обычно способ лассо (мне так проще и удобнее).
Нить 1-ну обоими концами вставляю в иглу (получилась петелька), вставляем в канву,в один уголок будущего крестика, выкалываю в другом, ловлю петельку из нитки, просовываю туда иглу - и вуаля! на левой стороне крепеж, на правой красота! Very Happy
Пробуйте(обьяснение конечно это не картинка, но как смогла Embarassed )



Scan10041.jpg
 Описание:
 Размер файла:  162.99 KB
 Просмотрено:  34874 раз(а)

Scan10041.jpg



Scan10040.jpg
 Описание:
 Размер файла:  141.95 KB
 Просмотрено:  34874 раз(а)

Scan10040.jpg



Scan10039.jpg
 Описание:
 Размер файла:  217.29 KB
 Просмотрено:  34874 раз(а)

Scan10039.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Areebah



З нами з: 27.10.07
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 27, 2007 10:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я дуже хочу вишити весільний рушник. Вже купила схему, рушникове полотно та нитки... Але востаннє вишиванням займалась ще у школі на уроках праці. тож виникли деякі питання...

Зокрема:
Arrow як треба закріпляти нитку, щоб зворотня сторона рушника була, як потрібно, чистенькою, без вузликів?
Arrow якщо рядок хрестиків одного коліру (напр., рожевого) закінчився, почався червоний, але рожевий повернеться через кілька стовбчиків, як протягнути нитку так, щоб не було негарно на звороті?
Arrow в скільки зложень брати муліне? (нитки - DMC - Франція, х/б, тканина - рушникова, домоткана)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 01, 2007 7:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

За звичай вишивають у дві нитки. Якщо використовувати принцип закріплення ласо - то це одна нитка складена вдвоє (два кінчики в голку- на кінці пєтєлька). А щоб на звороті не було великих протяжок я використовую спосіб маскування: обережно виводимо голку з ниткою на праву сторону і (голочка повинна бути худенькою Very Happy ) пропускаємо ії у потрібному напрямку під готовими хрестиками до потрібного місця, там занурюємося знову на зворотню сторону і вишиваємо далі. Якщо колір ниток дуже відрізняється, то можна і по лівій зачеплятися, але це буде видно Crying or Very sad
Як робити треба по- правильному, не знаю. Мене вишивати вчила бабуня Razz
Маю надію, що допомогла, успіхів!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
AlevtinaSh



З нами з: 23.02.08
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: субота лютого 23, 2008 7:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу посоветовать старенькую, но очень полезную книжку «Учись вышивать». В ней описаны традиции украинской народной вышивки. Здесь приводятся подробное описание основных швов, даны рисунки их поэтапного исполнения, а также фотографии образцов и орнаментов. В книге представлены рисунки разнообразных изделий (салфеток, рушников, блуз, платьев, сумок, оформленных вышивкой, и др.) они помогут в создании самостоятельных композиций и орнаментов. Тут описаны и виды и способы и схемы вышивки:

Книгу «Учись вышивать» можно скачать здесь
http://depositfiles.com/files/3726365
Книга открывается в Djvuereader
http://depositfiles.com/files/3726418



Содержание.jpg
 Описание:
 Размер файла:  149.01 KB
 Просмотрено:  33924 раз(а)

Содержание.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 13, 2008 8:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

AlevtinaSh дякую за корисну інформацію. Старі, видані ще за радянських часів книги дійсно цікаві та корисні. На жаль придбати їх неможливо, бо видані вони були в 30-х, 50-х, 80-х роках. Є сучасні на ліпшому папері й з гарним дизайном, але поступаються за змістом. Принаймні дійсно якісних сучасних посібників не зустрічала в продажу.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
natalie.kisil@gmail.com



З нами з: 25.09.08
Повідомлень: 19

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 25, 2008 11:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітання всім!
У мене виникла наступна проблема: справа у тому що я сьогодні вперше зтикнулася з словом "низинка", а потім і з розумінням того що це стиль вишивання. Я не вмію низинкою вишивати, але мені дуже цікаво навчитися. В інтернеті ніде не знайшла інструкцій з картинками, бо просто на словах не зрозуміла...
Хрестиком вишиваю з трьох років, зараз мені 21. В списку досягнень у вишивці багато чого. Самостійно навчилася вишивати гладдю. Подушечку старого взірця вишиваю так.
А от з низинкою не склалося...
А подушечку коли закінчу, то обов*язково тут вивішаю фотографію. Взірець тієї подушечки сфотографувала, оригіналу років поза 100. Вже закінчую майже.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
lart



З нами з: 16.11.07
Повідомлень: 24
Звідки: Україна, Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 26, 2008 10:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

natalie.kisil@gmail.com у мене теж не раз виникало питання як виконувати низинку. Мені відповіли з цього приводу тут, але нажаль, я не знаю з якого джерела взяті малюнки
_________________
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
natalie.kisil@gmail.com



З нами з: 25.09.08
Повідомлень: 19

ПовідомленняНаписане: субота вересня 27, 2008 10:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

AlevtinaSh - дякую за викладений матеріал книжки. я його скачала собі, розархівувала, скачала дежавюрідер, але в мене ця вся компанія не відкривається. я дуже розстроєна...я не знаю що робити. Crying or Very sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ira30



З нами з: 29.07.09
Повідомлень: 6
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 02, 2009 6:18 pm    Тема повідомлення: помощь новичкам Відповісти цитуючи

Мені, як початківцю, порадили вишивати акриловими нитками. Яка різниця між цими нитками та муліне, які переваги? Про акрилові нитки мені говорили, що вони не вигорають, і вишивка зберігає свою яскравість, кольори на роки. Сама бачила таке простирадло. Тканина пожовтіла з часом (їй не менше 10-ка років), а вишивка ніби щойно вишита
_________________
Ira
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 10, 2009 1:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Акрілові нитки дійсно не вигорають, але й нормальне так само не вігорає. Ні відмовляти, а ні переконувати Вас в правильності чи хибності такої поради Вас ніхто не буде, бо це як то кажуть особистий вибір кожного скажу одне ось таку картину вишити акрілом навряд чи вдасться. Бо в акріла немає такої кількості відтінків.


А ця вишита акрілом.



_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ira30



З нами з: 29.07.09
Повідомлень: 6
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 25, 2009 12:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за відповідь. Я вже переконалась щодо обмеженої гами кольорів в акрилі, бігала по різних магазинах поки підібрала нитки. Може і буде невелика різниця у відтінках, але роботу вже розпочала (вишиваю "Зимову ніч" з "Настуні") і переробляти не піднімається рука, шкода вкладеної праці, сподіваюсь вийде непогано.
Хочу спитати: чи можливо зменшити масштаб вишивки, наприклад з 200 хрестиків до 100, не відкидаючи ні яких елементів схеми, чи бувають такі розрахунки? Як це робиться?

_________________
Ira
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30758

ПовідомленняНаписане: середа лютого 21, 2024 1:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkas
инфоинфо
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30758

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 01, 2024 7:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

VIII
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти