Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Ласкаво просимо до обговорення
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Обговорення журналу
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
fadmin
Site Admin


З нами з: 18.09.06
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа квітня 25, 2007 12:14 pm    Тема повідомлення: Ласкаво просимо до обговорення Відповісти цитуючи

Ласкаво просимо до обговорення журналу Настуня
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Luda



З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 14
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа квітня 25, 2007 1:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт! Журнал просто супер! Давно мріяла занйти журнал в якому будуть якісні кольорові схеми і нарешті моя мрія здійснилася. Едине ще хотілося щоб в журналі було більше схем рушників, серветок, скатертей.
Дуже дякую за журнал!!!!!!!!!! Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 13, 2007 10:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт! Журнал "Настуня"- це потрібна і корисна річ, ні навіть не річ, подруга! Хоча хотілось би щоб він став більш жвавішим, схожим на клуб друзів рукоділля! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Natali



З нами з: 25.07.07
Повідомлень: 9
Звідки: Кременчук

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 27, 2007 11:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже гарний журнал. Є немало схем і для новачків і для професіоналів. Дуже мрію вишити сорочки собі і чоловіку. Велике прохання до Журналу включити такі схеми. І ще хочу більше рушників... Exclamation
А так дуже гарно. Дякую за журнал!!!

_________________
Natali
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Luda



З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 14
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 27, 2007 11:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пропозицію з рушниками на 100% підтримую, так як в журналі вони кольрові.Це дуже радує.
Журнал супер!!!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 27, 2007 8:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ідею з вишитими сорочками підтримую! Краватку я вже вишила, хочеться більшого!
До речі, ви вже отримали новий випуск "Настуні"? Я ще ні Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Tatyana



З нами з: 12.09.07
Повідомлень: 8
Звідки: Мариуполь

ПовідомленняНаписане: середа вересня 12, 2007 5:23 pm    Тема повідомлення: Новичок из Мариуполя Відповісти цитуючи

Здравствуйте, я сегодня впервые нашла Ваш сайт и была очень обрадована, что у нас в Украине есть сайт по вышивке. Ура, ура, ура!!! Можно пообщаться с единомышленниками. Буду заходить к Вам почаще.
Я интересуюсь историей украинского костюма, вышивкой рушников, картин. Очень хочу вышить всей своей семье вышиванки (в будущем).
Примите в свой теплый коллектив?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: середа вересня 19, 2007 9:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Примем конечно же!
Просьба только одна:
приходить по чаще, говорить по больше! Very Happy Very Happy Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Мышка



З нами з: 31.10.07
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 31, 2007 8:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Недавно решила вышыть что нить оригинальное, обратилась к знакомой, она мне показала собрание журналов Настуня! Журнал суппер!!!! Еще больше мне понравилось что есть сайт!!! Огромная благодарнасть за создание такого чуда!!! Низкий поклон коллективу журнала!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 12, 2007 5:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Скільки людей стільки й думок!
Хтось хвалить, хтось броудом обілє, і те й інше потрібне бо всім подобатись неможливо. І кожна людина повинна мати власну думку.


З повагою, Оксана Вишневська


Змінено: Редактор (четвер червня 12, 2008 5:32 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 13, 2007 1:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановна, Оксано!
Боюся здатися комусь грубою, але ж наболіло! Да і ви самі (можете вважати,що навіть образили) наголосили на тому, що на вашому форумі панують "лестощі".
Не цінуєте ви своїх читачив, ой як не цінуєте! Фразочка там, фразочка сям, про що?, про кого?, звідки?, а місцями досить і образливо. Велике прохання перед тим як нападати: попереджайте за що!? Або так і пишить: була сям-то наговорили пакостей, у мене поганий настрій та таке інше. Бо ми не в курсі справи!
Я оптиміст і вам раджу частіше усміхатися! Полили брудом? Як казала і каже моя бабуня:"если полить алмаз грязью, перестанет ли он после этого быть алмазом?" Я завжди це собі говорю.
А що до критики: да недоліки є, у журналу, у сторінки в інтернеті, але ж люди які вас хвалили, розуміють, що проект розвивається, намагається(?) дослухатися до критики і вдосконалюватися. А "лестощі" були для того,щоб підтримати вас! А ви так... не гарно..."За державу обидно!"
P.S.Мені дуже шкода, але я уявляла вас зовсім іншою зі сторінок журналу(а журнали у мене всі, з першого до останнього).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Luda



З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 14
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 13, 2007 10:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не розумію чому ви засмуилися. Немає нічого образливого на форумі на який ви дали ссилочку. Навпаки ви повинні радіти, що Вашому молодому журналу приділяють увагу.
Що стосується лестощів, то на форумі Настуні зібралися люди яким подобається Ваш журнал і тому вони із задоволення хвалять Вас та Ваш журнал.
Особисто я не згодна з тим, що Ваш журнал не обрав якогось конкретного напрямку та є всестороннім і висвітлює різні тематики. Як на мене то вже є журнал "Вишиті картини", який висвітлює конкретну тематику. Чому Ви повинні робити те, що вже є!!!!!
Отже, особисто я є Вашою прихильницею. Мені подобається всесторонність Вашого журналу. На сьогодня я вишиваю рушники, серветки, подушки. Хоча я не вишиваю картин, та це не означає що я не купуватиму журналу. Можливо пройдуть роки і я почну їх вишивати. Крім того, я можливо повторюсь, ала журнал є якісним та кольоровим, що також є великим плюсом.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 13, 2007 12:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже перепрошую, коли когось образила!
Я позитивно відношусь до критики (конструктивної).
В мене майже завжди хороший настрій (інакше би мене на довго не вистачило).

Я погано відношусь до плагіату, неповаги до праці, ще більше не люблю тих, хто вважає себе досконалим. "Людина, якій нема чого прагнути,- втрачена для суспільства"- не памятаю, хто з філософів. І "чим більше я знаю, тим більше розумію що нічого не знаю" - теж філософ.
Мені до алмазу, як до неба пішки. І не від власної самозакоханості – працюють люди, і не для самовираження створене видання. Можливо, я би могла робити більше; можливо, можу робити це краще, та на все свій час. Дуже може бути, що Саме Ви - той бездоганий автор, що створить шедевр (чи нове видання), яке користуватиметься всебічною підтримкою – тоді ми щиро за Вас порадіємо. А поки ...
Як патріот, я роблю це задля майбутнього країни, якій зараз 16. По суті, ДУМКИ-ДУМКАМИ, а от коли приїздиш до школи, чи інтернату і дітлахи вихваляються, що створили вони без компютера і схем - тоді я задоволена досягнутою вершиною. І коли 8 річна дівчинка каже, що її квіти кращі, ніж мої в журналі, мене переповнює гордість за наше майбутнє в особі цієї крихітки. Я прагну спровокувати до творчості тих, хто не зачерствів.
По перше шановна пані Оптимістко, замість спамити на форумі, краще би підказали що саме Вас особисто не влаштовує і яким Вам хочеться бачити видання, можливо би саме Ваша порада була особливо цінною!

Підтримувати, говорячи неправду, – не буду коментувати, як це називається.

Дуже Дякую тим, хто щиро – захоплений; низько вклоняюсь перед тими, хто зрозумів основну мету видання й створює власні шедеври, використовуючи частини з моїх розробок. Я працюю саме для ВАС!

Я би дуже хотіла аби кожна з Вас написала що так, а що не так. Конкретику на кшталт – хочу схеми для подушок. Аби кожна з вас взяла до рук інші видання й порівняла та дала поради, чи розповіла, яке видання мріяла б отримувати.

Жду Ваших побажань. Сподіваюсь на об’єктивність. Very Happy

__________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: середа листопада 14, 2007 11:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Я погано відношусь до плагіату, неповаги до праці,"
Давайте розберемося що таке плагіат:
Коли людина сама вигадала якийсь сюжет, зробила з нього схему, вишила (щоб перевірити правильність та зручність)- то це авторство. Коли перший пункт замінити -на взяла готовий -то це вишита копія, з дозволу автора- партнерство, без дозволу- плагіат. Деякі схеми з ваших розробок теж є своєрідним плагіатом. Але ж на вас за це ні хто не нападав! Навпаки- ідея з серією ангелочків, наприклад була продовжена, бо я таки купила диск з цими векторними картинками.
"ще більше не люблю тих, хто вважає себе досконалим. "Людина, якій нема чого прагнути,- втрачена для суспільства"- не памятаю, хто з філософів. І "чим більше я знаю, тим більше розумію що нічого не знаю" - теж філософ." Хто ВАМ казав що я вважаю себе досконалою? Кожен свій день присвячую тому щоб навчитись новому!
Вислів про алмаз означає - кристально чисту душою та помислами людину, а не її досконалість!
"Я позитивно відношусь до критики (конструктивної)."
з такою кількістю нападок на пустому місці? сумніваюся...
"замість спамити на форумі"
що таке спам? це реклама. Чи рекламувала я щось на форумі? та і статті своим авторством не підписувала. Кожній творчій людині іноді потрібен поштовх, ідея для створення чогось свого. Я подала матеріал який надихнув мене, для того щоб він надихнув ще когось. В мене не має можливості подавати пошагово свої доробки, та і фото готової роботи є не часто(все пішло в люди).
Мене довго вчили пишатися тим що я перетворюю звичайні для когось речі на- надзвичайні.
Мені шкода що порив пожвавити цей форум сприйняли як шкоду, можете видалити все що вам не подобається (я залюбки б це зробила сама, але на вашій сторінці це не можливо).
А як педагог хочу додати- Ви не вмієте слухати, а коли слухаєте- не чуєте, на превеликий жаль...
Прощавайте
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа листопада 14, 2007 1:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановна, monya, ніхто Вас видаляти не збирається!
Ви вправі зробити це самостійно - досить легко.
Я так розумію, що Вам дуже хотілось наговорити чого-небудь. Іншого пояснення не бачу.

Я взагалі не розумію, за що мала би на Вас образитись?

Я просто (можливо, не зовсім коректно, за що перепрошую), намагаюсь домогтись від ВАС більш-менш об’єктивно-описаної думки, що не так в живому виданні (не в інтернет версії, а в друкованій "НАСТУНІ")?

Справа в тому що, як виявило спілкування в АйСіКю, більшість її просто навіть в руках не тримали, але власну думку мають стосовно обличчя.

Мене дивує схильність до крайності, може це для когось шок "та я не біла й не пухнаста, немаю також ні нимба, ні крилець". Єдине дивує: чому Ви маєте право на власну думку - та не дозволяєте її мати мені. Що за побічний ефект?

P.S. Ваші дописи переливання з пустого в порожне, знову таки жодної пропозиції, чи зауваження по суті. Дуже шкода!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Обговорення журналу Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  далі
Сторінка 1 з 18

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти