Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Робота в процесі
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа вересня 10, 2008 10:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Майже закінчила

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа вересня 10, 2008 10:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

новий процес


Невтрималась Smile

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 15, 2008 9:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Настуня №15 (09/2007)

Ще один мій процес....

_________________
З повагою, Оксана Вишневська


Змінено: Редактор (вівторок грудня 09, 2008 12:11 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 15, 2008 9:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи





таким чином можна вишити будьяку картину. :04migaet1:

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 15, 2008 9:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мій результат

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 23, 2008 9:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

мій процес розпочала десь здається на початку 2006



Так має віглядати готова робота


Але гадаю, що процес займе ще декілька років тому шо:
1 картина не велика але складаєтьс з понад 90 кольорів.
2 Схема чб, а я шалено таке не люблю
3 досить велика кількість схожих позначень і швидко шити не виходить
4 повільність темпу виводить з стану рівноваги тому довше ніж 30 хв за цією роботою я не витримую
Але дуже хочу вишити бо це буде велика приемність моєму брату (картина для нього)

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа вересня 24, 2008 10:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Процес рухається

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа вересня 24, 2008 10:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

терміновий процес. Треба зробити на позавчора Very Happy



_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Натуся



З нами з: 08.10.08
Повідомлень: 16
Звідки: Чернігів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 05, 2008 9:16 am    Тема повідомлення: Всім привіт! Відповісти цитуючи

У всіх такі складні роботи, що мені навіть соромно...)
Нарешті я розпочала роботу над картиною, запропонованою Настунею.



DSCN0008.jpg
 Описание:
А Це батькам на Новий рік - буде подушечка! Пані Оксано! Вибачте, але трохи міняю схему))) Творчий дух підказує, що так буде краще!!!
 Размер файла:  236.88 KB
 Просмотрено:  18318 раз(а)

DSCN0008.jpg



DSCN0009.jpg
 Описание:
Ось що виходить, але нитки тут ДМС, "Ангору" в нашому місті нема...
 Размер файла:  234.72 KB
 Просмотрено:  18318 раз(а)

DSCN0009.jpg



_________________
Натуся
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 05, 2008 2:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітаю Натуся з новим процесом , приємно що в наших рядах прибуває Я бачу Ви петитом вишиваєте? Розкажіть будь-ласка яка канва і в скільки ниток. З задоволенням понаблюдаю за процесом, рівних Вам хрестиків
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 05, 2008 3:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

О пані Натуся, дуже добре що Ви в роботу додаєте щось своє, я це дуже схвалюю!
Успіхів! З нетерпіням чекатиму на результат!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Натуся



З нами з: 08.10.08
Повідомлень: 16
Звідки: Чернігів

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 08, 2008 12:22 pm    Тема повідомлення: Дякую за теплі слова Відповісти цитуючи

Навіть не чекала на таку реакцію!! Embarassed
Я вишиваю на звичайній канві - в магазині сказали "шестьорка")) в 6 ниток, тобто не розділяю на 2,3, і 4 нитки - тоді рівніше виходить!

_________________
Натуся
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
наточка



З нами з: 25.09.08
Повідомлень: 12
Звідки: Харьков

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 09, 2008 11:42 am    Тема повідомлення: робота в процесі Відповісти цитуючи

Добрый день Оксана!
Хочу у Вас спросить, в каком из номеров "Настуня" можно найти белых лебедей на чёрной канве? И как праильно выбрать канву (и чёрную)?
Простите за количество вопросов, я только учусь, первая моя серъёзная работа находится ещё на пяльцах, но близка к завершению.
Попробую поделиться процессом работы, фото есть.
Спасибо за внимание!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 09, 2008 12:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Схему можна знайти в "Настуні" №15
Канва, а особливо чорна має бути 100 натуральною, тобто не містити синтетики. Бо на неякісній канві чи тканині вишивати значно важче.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
наточка



З нами з: 25.09.08
Повідомлень: 12
Звідки: Харьков

ПовідомленняНаписане: середа грудня 10, 2008 5:20 pm    Тема повідомлення: робота в процесі Відповісти цитуючи

Sad у меня не получается показать свою работу... может кто подскажет, как это делать? Благодарю за внимание!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
Сторінка 2 з 10

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти