Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Робота в процесі
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 05, 2008 9:58 am    Тема повідомлення: Робота в процесі Відповісти цитуючи

Я зазвичай вишиваю одночасно досить велику кількість робіт, як за своїми, так і за чужими розробками. Думаю, що в цьому більшість з Вас мене підтримають. Залежно від настрою та від сюжету займаєшся то тим, то іншим.
Ось ця робота в мене "дорожна". Її я вишиваю задля того, аби переконатись, що по набитій схемі можна вишити досить гарно.


А що як вишиваєте Ви?

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 07, 2008 2:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я коли берусь вишивати щось велике і складне, завжди паралельно вишиваю щось "попроще" для розгрузки. Зараз вишиваю один проект від Golden Kite. Пізніше викладу фото.
І взагалі пропоную п.Оксані і решті рукодільниць викладати на форумі свої процеси для того щоб оцінювати, підтримувати один одного. Особисто мені інколи потрібен наганяй від когось, коли надовго закидую своє рукоділля.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 07, 2008 2:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так будь-ласка виставляйте процеси, але схеми прошу не прикріплювати Very Happy
Я не хочу жодних конфліктів з виробниками чи розробниками.
А сам процес народження (виконнання) це дуже цікаво, я збираюсь якось відсканити свої "гори" процесів Cool.
Показуйте Ваші!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 21, 2008 11:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я всі свої роботи вишиваю щоб подарувати чи друзям чи знайомим Sad
І вся або контурна або монохромна робота
Цим і відрізняюсь від інших подарунків-і завжди отримую комплімент у свою адресу!Хоча показати роботи тут не маю можливості Sad -вишивааю за два вечора і відразу роздарюю!
Confused Але тепер все буду фіксувати на фото!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 21, 2008 12:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не переймайтесь, я також так роблю й більшість робіт не фотографовані, деякі навіть знаходяться за межами України. Головне, що вишивання приносить задоволення й бажання творити далі. Взагалі якби я не створила "Настуню" то до сих пір не мала б фото робіт Very Happy
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 22, 2008 3:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Оксано!
Мені цікаво-чи можу я свою роботу запропонувати на продаж?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 24, 2008 11:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як і обіцяла виставляю свій теперішній процес


632.jpg
 Описание:
Це те що має вийти
 Размер файла:  56.71 KB
 Просмотрено:  44231 раз(а)

632.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 24, 2008 11:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А це те, що маю на теперішній час, відшито трішки більше ніж три листа.Цікаво почути ваші думки. Процес стоїть вже більше тижня, Embarassed тому потрібен "наганяй"
п.Оксано, не можу вставити фото, пише що завелике, хоча займає 2,20 МБ. Можливо Ви спробуєте?
Ось ссилочка на фото процесу



http://www.streamphoto.ru/users/princezza8412/271193/
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 8:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Майже закінчила першу "дорожню роботу" й розпочала другу. Пару подарую подрузі. Друга вишивається значно гірше бо якась тами канва не така як треба.... Crying or Very sad



_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 12:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже гарно у Вас, Оксано, виходить, такі рівні хрестики. Цікаво так Марія зображена, в блакитних тонах, оригінально, такого ще не бачила. Чекаю на закінчення другої ікони, із задоволенням буду слідкувати за процесом Very Happy . А мій нажаль, застряг. Ніяк не можу примусити себе його продовжити. Embarassed
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 1:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В мене така біда з картиною "Единорогов" почала 3,5 роки тому й ніяк не закінчу. Готова 1/4 картини. Обіцяла брату на 20 років подарувати хоч би до 25 справитись Very Happy
А взагалі в мене одночасно багато процесів (понад 20), треба якось взяти на роботу з дому та показати. Я вишиваю вдома.
Уявляєте з 9.00 до 18.00 малюю схеми, а з 19 і .... іноді до ранку вишиваю Very Happy В проміжках між тим та іншим процесом пишу вірші ... інколи це шаленно набридає. Тоді читаю, чи вяжу. Ніколи не думала, що буду хотіти відпочити від вишивки Very Happy

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 4:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Галино, картина дуже ніжна і заспокійлива. Я на таку об*ємну роботу ще не зважуюсь. Тож, продовжуйте і надсилайте ще. Розкажіть, будь ласка, як Ви придумовуєте процес вишивання. Завжди починаєте знизу справа? Я знаю, що деякі починають вишивати знизу (якщо це портрет), потім відкладають і переходять вишивати очі, ніс, підборіддя, потім знову вертаються до низу. Можна розграфити канву олівцем 10 на 10 клітинок, як на схемі. Я вишиваю, коли доня спить вдень і вечером, коли всі домашні лягають. От тоді в мене відкривається "друге дихання" до 2-ох годин ночі. Забуваєш про всі клопоти і стає легше на душі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа серпня 27, 2008 10:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ось деякі з моїх "процесів"




дуже люлю одночасно робити різноманітні роботи
це далеко не всі Wink

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 28, 2008 11:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Lyudmila
Я канву не розгравлюю, бо вишиваю все підряд і тому не плутаюсь. Якщо помітили на фото, то я розмітку роблю тільки по периметру ниткою по 10 хрестиків аналогічно зі схемою. Вишивати починаю завжди з нижнього правого краю і рухаюсь вгору і вліво. Коли вишиваю невеличку картинку то можу вишити спочатку все одним кольором, потім іншим і т.д., але тут робота досить обємна, маса одиночних хрестиків, тож вишиваю все поступово. Придбала спеціально для цієї роботи станочок, бо повишивала на пяльцях два тижні і зрозуміла що без станка ніяк. Оскільки робота дуже велика, то і на станку доведось її загинати щоб хоч якось причепити.
Оскільки дуже багато змішаних кольорів (десь 130-150) то я щоб нитки не плутались купила такі маленьки кульочки на застібку і на кожен приклеїла цінник на якому намалювала відповідний значок і номери ниток до цього значка. І в ці мішечки я кладу вже змішані нитки. Так само зробила такі мішечки і просто понаписувала на них номер нитки для тих ниток, які я беру для змішування. Нарізала їх всіх однакової довжини, бо часто один і той самий колір потрібен в різних комбінаціях. А для тих значків, де використовується один колір, беру нитки просто з мотка. Отака організація значно полегшує процес вишивання.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 28, 2008 9:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Галина, дуже вдячна Вам за відповідь. Організація робочого місця теж дуже важлива частина в роботі. А мені, як початківцю, приємно і корисно знати подробиці у вишиванні. Прошу Вас і надалі ділитись досвідом і надсилати всякі цікавинки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
Сторінка 1 з 10

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти