Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Вишивка на канві з малюнком
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
lart



З нами з: 16.11.07
Повідомлень: 24
Звідки: Україна, Київ

ПовідомленняНаписане: середа грудня 05, 2007 8:02 am    Тема повідомлення: Вишивка на канві з малюнком Відповісти цитуючи

Вельмишановні пані та панове! Запрошую до дискусії по темі вишивання на канві з малюнком, а зокрема - вишивка ікон на такій канві. При вишивці зіштовхнулась з проблемою не співпадання кольорів з клітинками канви. А як у Вас, шановні, хто вишиває? З повагою,
_________________
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Натали



З нами з: 02.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Донецьк

ПовідомленняНаписане: субота червня 21, 2008 10:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сама не вышивала, но общалась с другими, которым привелось это делать.Очень много нареканий и советов с такой канвой не связываться.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
lart



З нами з: 16.11.07
Повідомлень: 24
Звідки: Україна, Київ

ПовідомленняНаписане: середа червня 25, 2008 11:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вот и я начала вышивать икону да так и забросила, сплошное раздражение шло от несовпадения цветов. Были задумки производства наборов с напечатанной канвой, да так и остались в мечтах. Трудно найти качественную печать на канве.
_________________
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ninusa



З нами з: 25.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Буковина

ПовідомленняНаписане: середа червня 25, 2008 12:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не зовсым згідна з вами. Confused Треба просто канву купляти гарної якостї. Я наприклад замовляла бренди від "Чарівниця" ("Ісус в терновому вінку", "Тайна вечеря" подруги замовляли різнІ ікони) - я задоволена якістю нанесеного малюнку. Smile Там коден хрестик промальовано чітко. Very Happy
_________________
"Вся моя жизнь - игла"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
lart



З нами з: 16.11.07
Повідомлень: 24
Звідки: Україна, Київ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 26, 2008 8:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В принципі, я з Вами згодна. Але окрім канви грає роль друк на ній самого малюнку. Канва на якій я вишивала пристойна, а от друк бажає бути кращим. Клітинки не співпадають. А от хто виробник тієї продукціі, не можу сказати. Коли купувала, то не здогадалась запитати. Тому й відкирила тему для співбесіди.
_________________
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ninusa



З нами з: 25.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Буковина

ПовідомленняНаписане: четвер червня 26, 2008 9:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так то воно так...
Наступного разк звертайте увагу на те, що купуєте. Бо і вартує це все недешево, а найбільше праці і затраченого часу шкода - коли щось робиш, а воно виходить ніяке.
Товари від "Чарівниці" дуже гарно запаковані, там і страмін німецької якості, а в їхіх наборах і муліне "Мадейра". Тільки набори я не купляю - дуже дорого для мене. Rolling Eyes

_________________
"Вся моя жизнь - игла"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
lart



З нами з: 16.11.07
Повідомлень: 24
Звідки: Україна, Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 27, 2008 9:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це чудово, що є такий виробник. Я знаю. Але теж набори не купую, так сама являюсь виробником наборів для вишивання. Своє б устигнути вишивати. А от про канву з нанесеним малюнком задумалась, коли хотіла запустити в продаж набори с частковою вишивкою.
_________________
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lenysha



З нами з: 28.06.08
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: субота червня 28, 2008 6:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я теж не задоволена вишиванням по канві із малюнком... З одного боку ніби той зручно (хрестики рахувати не треба Embarassed ), а з іншого, крім неспівпадіння схеми та канви, є проблема кількості кольорів. Річ у тому, що коли велика кількість відтінків вишивати по канві із малюнком (на якому нанесенні кольори не повністю ідентичні кольорам ниток) легко помилитися і запутатися.. а коли на картину розміром 45см на 67 см "виділенно" аж 16 кольорів та відтінків!... примітивненька виходить робота Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ninusa



З нами з: 25.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Буковина

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 01, 2008 1:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не буду розказувати, я покажу цей примітив
_________________
"Вся моя жизнь - игла"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ninusa



З нами з: 25.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Буковина

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 01, 2008 1:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи


Вибачте за перший раз Embarassed

_________________
"Вся моя жизнь - игла"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 01, 2008 3:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ninusa, це канва Чарівниці? Небачила в них такого сюжету, певно щось з останього?
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
lart



З нами з: 16.11.07
Повідомлень: 24
Звідки: Україна, Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 01, 2008 4:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вельмишановні панянки! Наша дискусія чомусь переходить не на проблему чи перевагу вишивання на канві з малюнком, а на конкретного виробника. А картина прекрасна, мабуть недавно випущена продукція "Чарівниці", теж не бачила в продажу
_________________
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ninusa



З нами з: 25.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Буковина

ПовідомленняНаписане: середа липня 02, 2008 12:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це "Нойхвайнштанський замок" (40х50, 38 кольорів). Дуже моєму сину сподобався - красується у його кімнаті. Вже рік, як вишитий.
Вишивати на канві з малюнком легко, я одночасно і телевізор переглядаю. Але відчула, що це не для мене. Я творити люблю, почитанати "из чистого листа". Хоча ще маю дві канвички такого розміру і "Таємну вечерю" (не падайте!) розміром 120х55 см. Це картина буде в кімнаті над каміном...
Вишивати на канві з малюнком ще подобається через те, що шию гобеленовим швом (не напівхрестом!). Тоді вишивка виходить плотнішою і не просвічується. Ось

_________________
"Вся моя жизнь - игла"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа липня 02, 2008 1:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Супер! Будьте такі ласкаві якщо можна поясніть різницю між напів хрестом та гобеленовим швом. Звісно якщо Вам не складно, бо часом заглядують початківці й гадаю їм цікаво буде.
Заздалегіть дякую!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ninusa



З нами з: 25.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Буковина

ПовідомленняНаписане: середа липня 02, 2008 2:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Напівхрест це зрозуміло - половинка хрестика, а от гобеленовий шов - це такий, що з виворітнього боку косячком...[img][/img]


146-1.jpg
 Описание:
 Размер файла:  10.78 KB
 Просмотрено:  43012 раз(а)

146-1.jpg



_________________
"Вся моя жизнь - игла"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
Сторінка 1 з 9

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти