Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Послідовність у вишиванні весільного рушника
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Рушники
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа лютого 04, 2009 2:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дотримуватись всіх канонів у вишиванні рушника певною мірою дуже складно бо по-перше вони різняться залежно від регіону, по-друге чим більш заглублюватись в цю тему тим більше знаходиться незрозумілого та загадкового. Тож пропоную Вам врахувати тільки ті нюанси які є загально відомими:
- рушникова тканита має бути цільнотканою (з непереривною ниткою з одного боку до іншого). То б то зв'язані нитки на звороті це не добре.
Про те що починати треба з чоловічої сторони я особисто чую (читаю) вперше. А от рекомендації про те що розпочинати роботу треба в четвер, чула і навіть випробувала, розпочата в зранку в четвер робота вишивається значно швидше й приємніше.
Можна вишивати дрібненьким хрестиком за одну нитку, але здебільшого на такії тканині вишивають за дві нитки.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Натуся



З нами з: 08.10.08
Повідомлень: 16
Звідки: Чернігів

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 05, 2009 8:44 am    Тема повідомлення: Дуже дякую! Відповісти цитуючи

Ы ще одне запитання: коли обробляти край? до початку роботи чи після?
_________________
Натуся
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 05, 2009 6:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Звичайно після
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Натуся



З нами з: 08.10.08
Повідомлень: 16
Звідки: Чернігів

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 09, 2009 8:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щиро дякую! Very Happy
_________________
Натуся
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Tanya_smile



З нами з: 29.04.09
Повідомлень: 2
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа квітня 29, 2009 10:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, який рушник має вишивати наречена, а який її мати (під ноги, під коровай, для вінчання, під ікони)? Чи всі рушники повинні бути підрублені вздовж?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 05, 2009 9:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Рушники вишиває наречена та вся її рідня по жіночій лінії.
Рушники не мають бути пірубленими то б то полотно має бути цільним.
Також на весільних рушниках не меповино бути мережки.
А взагалі читайте статті про весільні рушники в Настуні №5,6

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Zest



З нами з: 10.01.09
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа вересня 16, 2009 3:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброе время суток!
Прошу Вашей помощи.
Столкнулась с такой проблемой - полиняли нитки для рушника с обложки №27. Особенно темно-сиреневые. Все нитки Anchor закуплены по ключу в магазине в моем городе. Линяет №102 и №382 сильно, зеленые тоже кажется немного. Подскажите, пожалуйста, Anchor в вашем магазине, эти же цвета, тоже линяют, или я купила подделку? Не уверена, что правильно выбрала тему, пишу сюда т.к. в этой теме Вы мне отвечали про этот рушник (честно признаться, вопросов с каждым днем все больше Confused ).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа вересня 16, 2009 8:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Стосовно муліне Анкор все дуже просто подивіться на упаковці країну виробника як що це будь що крім европи - вітаю Ви купили підробку!
Зверніться до представницва Виробника ДП Коутс Україна (044) 586-49-68 , 201-49-68 як що хочете повідомити їх про цей факт або якщо нитка всеж таки оригінальна. Хоча якщо ви прали виріб за температури більш ніж 40 градусів за цельсієм то виною в псувані зроблять Вас.

Врятувати рушник можна спробувати виправши його в воді до 40 градусів з використанням не акресивного прального засобу рекомендованому для кольорових речей (засіб краще обрати рідкий л для кольорових речей) після прання полоскати слід в якомога чистішій воді без вмісту хлору та попереднто додавши до води звичайний 9% оцт. Мені так вдавалось врятувати вишивку.

Які ще питання стосовно рушника?

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Zest



З нами з: 10.01.09
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа вересня 16, 2009 11:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрый день!
Я его не стирала, и спасать особо нечего. Все стало понятно уже при первом распарывании тестовой строчки, я пробовала в какое количество ниток шить - нитка оставляла след. Нитка оставляет след, если ее намочить холодной водой и приложить к ткани. Работу пришлось просто отложить. Страна не указана, вроде бы так и написано, что произведено в станах Европы, точнее попробую посмотреть по коду.

Меня интересует, могут ли это в принципе быть оригинальные нитки? Возможно, это проблема производителя именно для этих цветов? Потому что мне все-таки надо их купить (и как это правильно сделать, ведь и эти я покупала в мгазине "Пряжа", ц. 5,20, а не на лотке на рынке!), а вышивать кировскими мне не нравится - они путаются.
Эти нитки у меня так и остались неиспользованными (кроме совсем маленького кусочка).
Вообще-то с этим рушником столько сложностей, что я сомневаюсь, шить ли его вообще. Я еще не начала шить - а уже такое! Sad Может, это знак какой-то? Хотя вообще я не суеверна...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Zest



З нами з: 10.01.09
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа вересня 16, 2009 9:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброе время суток!
На нитках: 100% cotton, made in EU, coats GmbH Germany.
То, что нитки линяют - достаточно очевидно, даже без стирки. Но не могу же я их щупать в магазине...
В самом деле, если это - Анкор, то я просто в растерянности... Но визуально - на подделку не похоже, к тому же линяют только отдельные цвета, с остальными все в порядке! Я уже в этом магазине на несколько вышивок покупала именно Анкор, и после стирки все ок было (этикетка такая же).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 17, 2009 8:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сподіваюсь Ви розумієте що до жодного виробника ниток ми стосунку не маємо. Якщо хочете порадуйте представників виробника або поверніть в мегазин де купували якщо ще не використали...
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Zest



З нами з: 10.01.09
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 17, 2009 8:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня к Вам претензий нет никаких. Схема качественная, журнал хороший. Конечно же к производителям ниток Вы отношения не имеете. Кроме разве что того, что возможно продаете их нитки в своем магазине и возможно с такими ситуациями сталкивались. Поэтому я решила спросить у Вас совета.

По рушнику: я правильно понимаю, что мелкий виноград у Вас вышит самым темным цветом (который обозначен как "."), хотя на схеме он обозначен как "9"? Или меня подводит зрение и цветопередача с фото? Думала вчера начать его, этот цвет ("9") у меня есть, но посмотрела на фото работы и засомневалась. Мне кажется что на фото работы мелкий узор с виноградом вышит темно-фиолетовым. Вы не помните, случайно?
Заранее большое спасибо.
Производителям я сегодня позвоню обязательно, большое спасибо за телефоны.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 18, 2009 10:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По задуму дрібний виноград мав бути світлим, аби не "перебивати" увагу від основного малюнку... Але в відшивці я прошила темнішим не придавши цьому ніякого значення. То ж якщо Ви хочете отримати варіант як на обкладинці то вишивайте дрібний виноград темнішими нитками.
Муліне анкор в нас не продається, для цього є безліч непереборних причин.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Zest



З нами з: 10.01.09
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 21, 2009 8:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо за ответ.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Надія



З нами з: 18.04.10
Повідомлень: 2
Звідки: м.Черкаси

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 18, 2010 7:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вибачте якщо не там викладаю це питання. Я хочу запитати чи можна на весільному рушнику під ноги для благословіння батьками вишивати віночок чорними і червоними нитками?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Рушники Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  далі
Сторінка 2 з 17

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти