Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
нитки для вишивки
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка гладдю
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 20, 2007 1:08 am    Тема повідомлення: нитки для вишивки Відповісти цитуючи

Завжди вишивала звичайним муліне, але захотілося спробувати щось новеньке Smile
Як правильно користуватися нитками "меланж"?
запитую без ентузіазму, але може хтось допоможе Question
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
l



З нами з: 22.07.07
Повідомлень: 2
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя липня 22, 2007 1:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я лично просто брала и вышивала как обычными нитками. Класно смотрятся вышитые цветы. Я даже меланж применяла в вышивке крестиком, вышивала картинку два ангелочка сидят на большой звезде и вокруг много маленьких звездочек так вот как раз эти маленькие и вышила нитками "меланж" мне понравилось да и близким тоже. А как правильно Question Rolling Eyes незнаю может и есть какае то техника незнаю Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: неділя липня 22, 2007 10:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ура! Появился кто-то живой! Не знаю к сожалению как вас зовут, но все равно спасибо! Very Happy
Просто так и я вышивала "меланжем", цветы действительно выходят супер. Особенно когда их много.
У меня сохранилась наволочка вышитая кем-то из дальних родственников гладью как раз с использованием таких ниток.Там цветы такие, что хочется потрогать! Но вышить так же не удалось. Sad
Вот и возник вопрос: может существует определенная техника Question
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: субота серпня 04, 2007 12:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нашла весьма доступную статейку о правилах вышивки меланжем (крестиком).
Кто-нибудь интерисуется? И как, и можна ли выложить её на форуме?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 5:40 pm    Тема повідомлення: Вишивка Гладю Відповісти цитуючи

Взагалі правильно вишивати гладь шовком, але такого як годиться шовку ніде взяти або важко знайти. Тож Вишивають й муліне й акрілом, й чим доведеться. Маю чудову галерею робіт вишитих гладю. Вишивала тітка мого чоловіка, деякі роботи як намальовані. Я спеціально їздила до неї вчитись. Виявилось, що вся глать це те чому можна навчитись за один день, просто треба знайти талановитого вчителя. планую дати уроки вишивки різними техніками гладі в "Настуні". Хоча моя прабабуся так само як і її прабабуся гладю не шила лише хрестик та мережка. Відверто кажучи я бачила безліч мережок та всі вони й близько не схожі на пробабці роботи.
Так відійшла від теми. Тож що до гладі: нівякому разі не слухайтесь що вчитись треба на акрілі! Тому що потвм первчитись на нормальні нитки (муліне чи шовк) досить складно, бо нитки акрілу чи вовняні специфічно лягають на тканину.
P.S. Гладю вишивати швичше та легше ніж хрестиком, до того ж на багато легше!
Тому дурість говорити, що роботи хрестиком менш ціні. В США, Канаді, Європі на цьому роблять шалений бізнес. Ручна робота дуже дорога.

З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: середа вересня 19, 2007 11:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гладдю я вишиваю давно, а хрестиком років з 5 лише.
До речі про техніку вишивки з меланжем статтю знайшла Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: середа вересня 19, 2007 12:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

спробую залишити тут


Scan10038.jpg
 Описание:
 Размер файла:  169.51 KB
 Просмотрено:  48371 раз(а)

Scan10038.jpg



Scan10037.jpg
 Описание:
 Размер файла:  179.61 KB
 Просмотрено:  48371 раз(а)

Scan10037.jpg



Scan10036.jpg
 Описание:
 Размер файла:  218.84 KB
 Просмотрено:  48371 раз(а)

Scan10036.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: субота вересня 22, 2007 10:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

До речі, ні хто і не думав, що роботи виконані хрестииком - менш цінні!
Very Happy Very Happy Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 24, 2007 12:53 pm    Тема повідомлення: звичайно думали Відповісти цитуючи

Річ в тому, що гладь вишивати швидше... і при певній практиці приємніше.... але...
Річ в тому, що роботу, виконану хрестиком, може повторити будь-хто, а от гладь повторити (особливо художню) досить складно.
Хоча я особисто вважаю, що це не справедливо.
До того ж розмови про меншу ціність гладі розводять здебільшого ті, хто вивозить тисячі робіт, куплених за безцінь на Україні в Європу та Канаду.
Взагалі в "нормальних" країнах цінують будь-яку ручну роботу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 24, 2007 1:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прошу вибачення, не хочу ні в якому разі ні кого образити! Very Happy
Але я можливо щось не добачила, чи не зрозуміла?
До чого тут цінність, легшість чи продаж того чи іншого виду вишивки?
Для мене особисто рукоділля - це частина мого життя. Саме рукоділля, бо я не поділяю його на різновиди, тим паче легші чи важчи.
І мені здається, що для обговорення цього питання потрібно створити окрему тему.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
tanja



З нами з: 06.02.08
Повідомлень: 1
Звідки: закарпатье

ПовідомленняНаписане: середа лютого 06, 2008 1:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я вишила дві картинки шовком і нитки для цього використовувала з шовкових атласних стрічок, що ранише продавали в магазинах. але тепер ці стрічки з поліестеру і для вишивки непридатні. Могла б показати фото цих вишивок , але не знаю як це зробити Question
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 13, 2008 8:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Є шовк виробництва Мадейра та він значно товщий за ниточки з атласних стрічок (готова робота - дивіться обкладинку Настуні №20), є ще шовк для машинної вишивки, він тоненький, та як їм шити, ще не знаю, не пробувала. З'явився турецький шовк, 250 кольорів, теж неопробуваний, тож говорити про його якість нічого не можу.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Janka



З нами з: 14.05.08
Повідомлень: 2
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: середа травня 14, 2008 6:07 pm    Тема повідомлення: шовкові нитки Відповісти цитуючи

Доброго дня!

Я у Вас вперше, але дуже сподіваюсь на Вашу допомогу. Моя тітка дуже гарно вишиває гладдю і замовила в мене шовкові нитки в катушках, до вишивки. Виявляється це шалена проблема. Я живу у Львові. Велике місто, а в магазинах по рукоділлю або немає шовкових ниток, або кажуть, що в мене неіснуючі номери. Скажіть будь-ласка, чи існують інтернет магазини де можна купити такі нитки, або можливо в мене помилка з номерами, і таких кольорів просто не існує.
Ось номери: 3674, 3860, 3899, 3779.

А, ще важко знайти схеми по вишивці гладдю, або журнали цьому присвячені, буду вдячна коли і тут мені дасьте пораду.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер травня 15, 2008 10:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

пані Janka.
Номери це звісно добре, а відомий виробник? Обовязково треба знати хто з виробників так маркує кольори.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Janka



З нами з: 14.05.08
Повідомлень: 2
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: четвер травня 15, 2008 3:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Швидш за все це марка Doli, але я читала по форумах, що це не найкращі нитки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка гладдю Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 1 з 6

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти