Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Нужна помощь!!!
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
tanya



З нами з: 05.07.08
Повідомлень: 6
Звідки: Нижний Новгород

ПовідомленняНаписане: субота липня 05, 2008 8:42 pm    Тема повідомлення: Нужна помощь!!! Відповісти цитуючи

Подскажите пожалуйста, как можно заказать схему рушников тем, кто из России?? мне, украинке, очень хотелось бы получить схемы украинских рушников и сорочек
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 07, 2008 8:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зачекайте будь ласка ще трохи, зараз ведуться переговори з двома російськими підприємствами про представництво нашого товару на території Росії. Сподіваюсь що зовсім скоро Ви зможете придбати наші схеми в звичному для Вас магазинчику.

Для прискорення процесу пропоную кожному з дописувачів повідомити мене де саме Ви купуєте товари для рукоділля. А саме адресу та телефони магазину чи торгової точки прошу надіслати на мою адресу redactor@nastunya.com.ua
Дякую за допомогу!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
tanya



З нами з: 05.07.08
Повідомлень: 6
Звідки: Нижний Новгород

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 07, 2008 9:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже дякую за вiдповiдь. Наше життя склалося за межами Украiни, та рiдний рушник i вишита сорочка зiгрiвають душу. Хотiлося мати в своiй хатi такий незабутнiй спогад про рiдний край. Купую схеми для вишивання через магазин ООО"Элкосистемы" адреса htpp://www.bonbon.ru тiльки магазин не мае украiнських вишиванок.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 08, 2008 7:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тanya, як варіант можна так (цю схему вже практикували для Далекого Сходу Росії) Ви обираєте ті схеми, що вас цікавлять й робите замовлення в веб-крамниці, а в примітках пишете: по передплаті за адресою. Дівчатка з відділу доставки на почтовому відділенні дізнаються вартість цієї бандеролі й говорять вам суму яку ніобхідно сплатити за товар з доставкою. Після надходження коштів, Вам відправляють бандероль. От так все просто.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
tanya



З нами з: 05.07.08
Повідомлень: 6
Звідки: Нижний Новгород

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 08, 2008 9:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибi за вiдповiдь i увагу до мого клопоту. Хочу спробувати такий варiант звя'зку з крамницею i надiюсь, що все буде гаразд. В Нижньому Новгородi створили украiнське товариство, при ньому ансамбль украiнськоi пiснi "Калинове гроно", в якому я приймаю участь. Ми самi вышивали собi костюми по схемам, якi привезли з домiвок в давнi часи - з "Радянськоi жiнки". В кожний приiзд в Украiну шукаемо лiтературу по костюмам та поки ще не знайшли нi cхем крою, нi орнаментiв старовинних вишивок. Спасибi ваш вiдклик, може ви ще що-небудь пiдкажете.
З повагою Козлова Тетяна.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа липня 09, 2008 8:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З задоволенням. Наприклад можу зробити нову тему форуму "Крій та орнаменти українського одягу" гадаю це може стати Вам у нагоді. Зараз процюємо над спец випуском "Жіночі та чоловічі сорочки".
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
tanya



З нами з: 05.07.08
Повідомлень: 6
Звідки: Нижний Новгород

ПовідомленняНаписане: середа липня 09, 2008 8:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Будемо радi створенню такого напрямку в роботi. Хочеться скроiти, вишити i пошити дiйсно украiнську сорочку з пухликами i прошвою, як була в бабусi. Крою сорочок бо дуже багато, в кожнiй мiсцевостi свiй. Потрiбно дотриматись в вишивцi i крою старовинних законiв i порядку, а ми на жаль iх забули. Буду вдячна за допомогу, вiдношусь до цього дуже серйозно, з благоговiнням i трепетом.
З повагою, Козлова Тетяна.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
tanya



З нами з: 05.07.08
Повідомлень: 6
Звідки: Нижний Новгород

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 11, 2008 5:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрый день! Вiтаю всiх! Прошу вiдiзватись дiвчат крамницi, якi працюють з виконанням заказiв. Чи прийняли мiй заказ на рушники, i яка вартiсть для передоплаты? З поагою. Козлова Тетяна, м. Нижнiй Новгород
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
tanya



З нами з: 05.07.08
Повідомлень: 6
Звідки: Нижний Новгород

ПовідомленняНаписане: субота липня 12, 2008 2:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дорогi дiвчата з крамницi! Дуже дякую за прийом заказу. Прошу надiслати на мою адресу электронне повiдомлення з суммою i адресою на передоплату. Я початкiвець в iнтернету, ще не з усiм справляюсь. Спасибi Вам Оксано.
З повагою, Козлова Тетяна.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 19, 2008 9:17 pm    Тема повідомлення: Привіт усім! Відповісти цитуючи

Шановна пані Оксано.Smile Недавно купила "Настуню", щоправда, за 2007 р. №12: зацікавила схема Марко Вовчок. Прочитала за конкурс портретів, схеми яких Ви подавали в журналі. Давно шукаю портрети Лесі Українки, Ольги Кобилянської. Хотіла б Вас попросити, чи можна вислати схеми з вказаними номерами ниток. Вишила Т.Г. Шевченка, Г.Сковороду. Зараз вишиваю І.Франка. Правда, Сковорода вийшов не дуже симпатичний (схема від "Чарівної миті" - не дуже вдало підібрані нитки). Г.Сковороду я дуже шаную, особливо його афоризми, які влучні і в наш час. Буду дуже-дуже вдячна гарній схемі.
Взагалі, журнал дуже сподобався своєю різноманітністю. Тому підпишусь обов*язково, тільки наступного нового року, тому що на кінець року немає сенсу (все одно поштарка не принесе - такі вже в нас порядкиWink ). Чекаю відповіді.Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа серпня 20, 2008 10:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

О, вишивання видатних українців це справа потрібна й навіть благородна, бо знати й шанувати минуле обов'язково потрібно не лише на шкільних уроках історії та літератури. Нам пощастило з дуже цікавою й водночас з неоднозначною історичною спадщиною. А усвідомлення себе як нації просто необхідна річ, особливо для підростаючого покоління.
Бути громадянином планети Земля звісно річ чудова але й усвідомлення себе як частинки народу не менш необхідне.
З портретом Ольги Кобилянської спробую допомогти найближчим часом. В Настуні були портрети видатних особистостей в номерах: 9, 10, 11, 12.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: середа серпня 20, 2008 11:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Маю двоє діток - хлопчик(12 років) і дівчинка(1рік 1місяць). Хочу. щоб вони знали імена і обличчя українців, які так багато зробили для України, та, на жаль, молоддю не сприймаються належно. Я повісила на стіну вишивку Т.Г.Шевченка - доця вже пізнає "діда Тараса". Син неодноразово брав участь у конкурсах,присвячених Шевченку. Я проживаю в Білій Церкві - Настуню знайти важко, але спробую.Дякую за допомогу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа серпня 20, 2008 11:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цей портрет по схемі від ПП Кулика? я теж вишивала? на подарунок деректору київської філії лівівського підприємства. Йому дуже сподобався такий подарунок. Саме після цього й з'явилась ідея розробити ще схем видатних українців.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: середа серпня 20, 2008 11:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так. Від Кулика. Знайшла в магазині, де взагалі нічого подібного не продавалося. Було б цікаво розробити схеми поетів РОЗСТРІЛЯНОГО ВІДРОДЖЕННЯ, гетьманів України... У мене нещодавно виникла ідея щодо розробки схем трипільських кам*яних баб, Світовида, Сварога, Дажбога та інших богів (тільки не знаю, як). Це все-таки теж наше минуле.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа серпня 20, 2008 2:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ідея цікава. Варта серйозного обдумування. А ще в нас є чудові замки та інші дуже цікаві архетектурні памятки про які дехто навіть не знає. Тож варто серйозно попрацювати над цим питанням.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 1 з 6

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти