Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Шукаю схему
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 13, 2008 8:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Sonya, якщо Ви певні, що ця картинка з розробок Анкору то на сьогодні представником анкор є пан Андрій Князев Ви можете до нього звернутись e-mail:ander965@bigmir.net Вони здається запустили роздрібний сайт. Нажаль адресу не памятаю.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Натали



З нами з: 02.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Донецьк

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 02, 2008 12:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Sonya, поищи в интернет-магазинах. Я некоторыми пользуюсь и очень довольна. Зачастую там дешевле, чем в магазинах. Выставлять их адреса на форуме считаю не очень-то коректно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: четвер червня 05, 2008 6:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Sonya, якщо вам ще потрібна ця схема пишіть, і я зможу вам допомогти. Можете і на мило zabavska@gmail.com Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
elena



З нами з: 10.07.08
Повідомлень: 3
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа липня 16, 2008 3:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня усім!

Допоможіть, будь-ласка знайти схему до такої картинки
Ну дуже вже сподобалась, а хорошої схемки нема



1102519778906.jpg
 Описание:
 Размер файла:  90.83 KB
 Просмотрено:  28106 раз(а)

1102519778906.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 21, 2008 1:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У мене є дана схема. Звертайтесь на zabavska@gmail.com Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Ёжик



З нами з: 05.02.09
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 05, 2009 3:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуйте!!
Девочки, помогите пожалуйста найти схему

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 06, 2009 10:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я маю таку схему, вона відсканована з журналу.Тільки не знаю, як її вставити в приватне повідомлення.Можливо, залиште свій е-мейл - попробую відіслати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Ёжик



З нами з: 05.02.09
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 06, 2009 11:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Lyudmila написав:
Я маю таку схему, вона відсканована з журналу.Тільки не знаю, як її вставити в приватне повідомлення.Можливо, залиште свій е-мейл - попробую відіслати.
Lyudmila, буду вам очень признательна!!!! Мыло отправила вам в личку!!! Спасибо огромное!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ёжик



З нами з: 05.02.09
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 17, 2009 1:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Девочки, загорелась вышить свекрови ко дню рождения скатерть. У кого-нибудь есть красивая схемка, но чтобы не сильно сложная, так как я только учусь Embarassed . А, может, в каком номере "Настуни" кто видел? Подскажите пожалуйста.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа березня 18, 2009 11:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Маю багато гарних скатертин, скиньти вае мейл і я вам перешлю
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер березня 19, 2009 10:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В мене є одна ексклюзивка скатерка я її робила на прохання знайомої можу вислати схемку кожному хто напише свою електрону адресу мені особистім листом (обовязково вкажіть в РМ чи звичайним файлом придатним для друку й Ч/Б або колір в другому випадку).

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ira30



З нами з: 29.07.09
Повідомлень: 6
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 02, 2009 6:34 pm    Тема повідомлення: шукаю схему Відповісти цитуючи

Шукаю схеми міських пейзажів. Будь ласка, якщо можна, безкоштовно, можливо Ваші випробувані схеми. Буду дуже вдячна
_________________
Ira
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Міледі



З нами з: 02.12.09
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: середа грудня 02, 2009 11:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітаю!
Шукаю схему на картину-образ Андреа Соларио. Мадонна з зеленою подушкою:

Дякую!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
белочка



З нами з: 25.12.09
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 25, 2009 5:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрый вечер.
Очень понравилась эта вышивка, "Настуня" №26 (завжди актуальне ретро)
Журнал есть, но именно на этой вышевке типография сделала ошибку, перепутаны страницы и нет части схемы и так же нет расшифровки ниток.У кого есть полностью схема, поделитесь пожалуйста!!!
Заранее благодарна!!!



str_24-27.jpg
 Описание:
 Размер файла:  38.29 KB
 Просмотрено:  22828 раз(а)

str_24-27.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 28, 2009 10:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже здивована, бо саме на цій картині ніякої друкарської помилки НЕ БУЛО!
Це схема з журналу.
Шановна пані белочка відскануйте та покажіть цю помилку і я особисто надійшлю Вам цю схему!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  далі
Сторінка 2 з 19

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти