Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Шукаю схему
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: четвер січня 07, 2010 7:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шукаю схему в графіці

(для того, щоб можна було роздрукувати в комп. клубі) Маю схему(в графіці)

Хотіла, аби ці дві картини мали подібні відтінки.Тому з вдячністю отримаю обидві схеми, мій е-мейл max@4m.net.ua
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 11, 2010 3:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вельми оригінальні роботи.
Я подібних не бачила на жаль може хто з дівчат допоможе.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
heike



З нами з: 04.03.10
Повідомлень: 2
Звідки: Полтава-Київ

ПовідомленняНаписане: четвер березня 04, 2010 12:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня. Щоб не плодити нових тем, звернусь сюди. Допоможіть знайти 1 лист (вехівку) цієї схеми (або всю, або журнал де вона була надрукована Very Happy ). Нажаль а ні року, а ні номера журналу не знаю


65715--13098660-.jpg
 Описание:
 Размер файла:  187.03 KB
 Просмотрено:  19054 раз(а)

65715--13098660-.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер березня 04, 2010 3:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В Настуні №24. але heike, між нами дівчатами, могли б полистати веб версію журналу і розібратись який саме журнал Вам потрібен.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
heike



З нами з: 04.03.10
Повідомлень: 2
Звідки: Полтава-Київ

ПовідомленняНаписане: четвер березня 04, 2010 3:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за швидку відповідь і інформацію. Нажаль я не можу дового знаходитись на сторонніх (що не пов'язані з роботою) сайтах - шеф побачить Twisted Evil, тому я тут поповзом Very Happy і полистати веб версію журналу просто не маю змоги. Ще раз дякую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер березня 04, 2010 5:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прошу. Поки що - це ще не проблема, але зкожним роком все складніше прогадати, що звідки.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lenysha



З нами з: 28.06.08
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: середа червня 02, 2010 3:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знайома попросила в подарунок вишиту картину, на якій було б зображено котика-рибалку і чарівну кицю....
може хто десь бачив щось подібне (у схемах, журналах, наборах)? Rolling Eyes
дякую
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер червня 03, 2010 8:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У Анкор є такі набори:



Представник СПД Князев тел.: 535-22-75
Крім того вони ж є представниками Діменшион


_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lenysha



З нами з: 28.06.08
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: четвер червня 03, 2010 10:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

пані Оксано, дякую за швидку відповідь) Я таких наборів навіть у продажу не бачила.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lenysha



З нами з: 28.06.08
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: четвер червня 03, 2010 10:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

і ще маю питання: чи буде продовжуватись серія "Акваріум без проблем"?
дякую
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер червня 03, 2010 1:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Lenysha, а Ви часом не знаєте для чого я там телефон представництва дала Very Happy
Серія акваріум без клопоту буде продовжуватись от тільки коли не відомо, я поки не хочу таких рибок малювати, відпочиваю від них, от відпочину й продовжу.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lenysha



З нами з: 28.06.08
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: четвер червня 03, 2010 2:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Редактор написав:
Lenysha, а Ви часом не знаєте для чого я там телефон представництва дала Very Happy

пані Оксано, я ж не питала як із представннком зв’язатися чи де придбати) просто зазначила, що раніше подібні набори мені на очі не потрапляли
Wink
обов’язково зв’яжусь, коли щось виберу.

а стосовно "Аквариуму" бажаю наснаги та "ненапрягу"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер червня 03, 2010 2:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за побажання!
Доречі там у Князева ще є російські набори є Ріоліс та інші може там є котики російські набори дешевші Very Happy
Требай собі котами зайнятись

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lenysha



З нами з: 28.06.08
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: четвер червня 03, 2010 5:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Редактор написав:

Требай собі котами зайнятись
так-так! і акваріумами Embarassed
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bestet



З нами з: 02.09.10
Повідомлень: 1
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 02, 2010 2:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня.

Шукаю, дє можно придбати в м. Києві, журнал Настуня № 19
мені дуже сподобалась ця схемка.



str_4-8.jpg
 Описание:
 Размер файла:  36.7 KB
 Просмотрено:  16895 раз(а)

str_4-8.jpg



_________________
Ровных Вам крестиков....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  далі
Сторінка 3 з 19

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти