Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
нитки DMC
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ylia1989



З нами з: 16.09.08
Повідомлень: 6
Звідки: київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 26, 2008 6:16 pm    Тема повідомлення: нитки DMC Відповісти цитуючи

Шановні любительки вишивання! В мене до Вас є питання: чи знає хто-небудь, скільки зараз на Петрівці коштує моток ниток DMC? Хочу вишити картину і підбираю кольори; кольорів чимало, тож хочу зекономити:купити в інтернеті або ж на ринку. Якщо хтось знає ціни у спеціалізованих магазинах для рукоділля, прошу поділитись інформацією. Буду вдячна за відповіді.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Оксана



З нами з: 01.12.07
Повідомлень: 24
Звідки: Харків

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 26, 2008 10:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

За Петрівку не скажу. У нас в Харкові я купувала нитки по 3,6-3,9 грн/моток. Можливо, можна знайти й дешевше, але оббігати за гожним мотком ниток половину міста - це вийде ще дорожче.
А щодо економії, я прораховувала і так, і сяк, але економити на наборах виходить лише тоді, коли у Вас є солидний запас "залишків" з попередніх робіт. Тоді доволиться докуповувати лише окремі кольори. А коли вирішуєш купувати набор чи всі нитки до нього, то економія виходить досить несуттєвою.
Попитайте по спеціальних крамничках. Я знаю одну торгову точку, де можна придбати не весь моток ниток, а на метраж (від 0,5м). Тобто, якщо кольору на схемі небагато, то весь моток і не потрібен.
Щасти!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ylia1989



З нами з: 16.09.08
Повідомлень: 6
Звідки: київ

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 28, 2008 6:39 pm    Тема повідомлення: нитки DMC Відповісти цитуючи

Дякую за інформацію! Я, власне, на таку суму і розраховувала. Почекаю і замовлю нитки в інтернеті разом із недорогим набором. Бо їхати за одними лише нитками на Петрівку якось не маю бажання-живу далеченько, не хочу в затори втрапити.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
natalie.kisil@gmail.com



З нами з: 25.09.08
Повідомлень: 19

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 01, 2008 4:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А у Львові моток ДМЦ - 3 грн в спец крамничці. Якщо звертати увагу на Харків, то маю висновок що можна й ще дешевше знайти, можливо справді в інтернеті. А ще, я так дивлюся, варто закуплятися нитками вже, поки не запізно, бо зарплату не піднімають наразі, а ціни все ростуть і ростуть. Скоро моє хоббі (вишивка) переросте в дороге задоволення Shocked
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Натали



З нами з: 02.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Донецьк

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 01, 2008 9:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В интернет-магазинах по 3,50. В Донецке от 3,00 до 3,70. По 3,00 покупала в "Рукодельнице".
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Natalia



З нами з: 29.09.08
Повідомлень: 18
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 17, 2008 10:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

natalie.kisil@gmail.com. Може підкажете де спец.крамниця у Львові. Я купую нитки на Південному.Ще місяць тому були 3,20 і 3,50. Тепер вже 4,50!!! Дякую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 17, 2008 11:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чи те ще буде!
Зараз гуртова закупівельна ціна на ДМС 3,00 грн /моток
А роздрібній точці будь то магазин чи торгівельна точка щось заробити треба.
Боюсь що це ще не максимально можлива ціна... Confused

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа листопада 19, 2008 11:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Радосная новость" ДМС в опте 3,2 грн - ЖАХ!
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ktanya



З нами з: 04.12.08
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 04, 2008 4:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Скажіть будь-ласка, де в інтернет можна замовити ДМС?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ylia1989



З нами з: 16.09.08
Повідомлень: 6
Звідки: київ

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 09, 2008 9:58 am    Тема повідомлення: нитки DMC Відповісти цитуючи

Найдешевше поки що у "Мир рукоделия"-3.60; 6 грудня була на Петрівці, так дешевше за 4.50 вже не знайдеш
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Natalia



З нами з: 29.09.08
Повідомлень: 18
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 09, 2008 10:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У Львові можна знайти ще по 4,00.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 11, 2008 4:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ДМС в закупці 3,2 і 3,8 грн/шт.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Natalia



З нами з: 29.09.08
Повідомлень: 18
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 29, 2008 11:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всім доброго дня! Пані Оксано, мені дуже сподобалась "Садова біла королева" з № 26. Дуже люблю лілії. Але є така проблемка: в ключі вказано DMC № 422. А от в порівняльній таблиці "DMC-GAMMA-Anchor-Madeira", і у вашій таблиці в Секретах рукоділля я не знайшла такого №. В магазині ще не дивилася. Може це помилка при друку? Допоможіть, будь ласка. Дуже хочу вишити такі лілеї. Вчора купила канву блідо-зеленого кольору, щоб зекономити нитки. Доречі в нас DMC вже 6,00-6,10 Exclamation Exclamation Exclamation
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 29, 2008 11:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З приводу ДМС воно й не дивно гуртова з пятніці 5,8 грн моток
422 ДМС - праильній номер в Гамі 3182

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Natalia



З нами з: 29.09.08
Повідомлень: 18
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 29, 2008 12:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую, пані Оксано, за відповідь. Вітаю всіх з наступаючим Новим роком!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  далі
Сторінка 1 з 17

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти