Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Мої роботи (пані Галина)
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 03, 2008 8:04 pm    Тема повідомлення: Мої роботи (пані Галина) Відповісти цитуючи

Прошу оцінити мій скромний труд. Буду рада почути відгуки
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 03, 2008 8:13 pm    Тема повідомлення: Моя конюшня Відповісти цитуючи

Моя конюшня









Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 03, 2008 11:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Котяри





Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Натуся



З нами з: 08.10.08
Повідомлень: 16
Звідки: Чернігів

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 04, 2008 1:57 pm    Тема повідомлення: Суперррр! Відповісти цитуючи

котята просто супер!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Натуся
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 04, 2008 3:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже гарно!
Важко навіть виділити якусь одну роботу, дуже гарна колекція робіт!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа листопада 05, 2008 1:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Подарунок сестрі на день народження замість листівки (вона обожнює хрюшок)
Laughing

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа листопада 05, 2008 1:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А це просто хатка. Вишито ще в школі близько 9 років назад, одна з перших робіт, тим і дорога.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа листопада 05, 2008 1:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це 12 місяців року. Вишито з якогось польського журналу. Нажаль фотограф з мене так і не вийшов, тому фото не дуже хороші. Насправді кольори дещо насиченіші і яскравіші ніж на фото.












А отак воно все прикрашає мою кухню




Ніяк не вдавалось нормально сфоткати, лазила цілий вечір по тумбочках в кухні з фотиком ))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа листопада 05, 2008 1:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Картинка називається "Вона". Подобається практично всім чоловікам, і всі вони в один голос стверджують що подобається "не тому що там гола тьотя, а тому що сюжет цікавий" Laughing Laughing Laughing Laughing

Вишито 2 роки назад і так і не вправлено в багет..... Embarassed
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа листопада 05, 2008 1:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи


Репродекція картини франц. художника Пьєр Жустен Увріє "Пейзаж з мостом" Вишита вже 3 роки тому, страшенно досі мені подобається але ще не дочекалась своєї черги в багетку

Доречі. Шукаю і ніяк не можу знайти фото оригіналу картини . Можливо якщо хтось має чи знає сайт де можна подивитись буду дуже-дуже вдячна
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа листопада 05, 2008 1:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Квіточки-отдихалочки. Вишиваються коли треба відпочити від складного процесу і зразу ж роздарюються друзям. От що залишилось з непризнаного друзями....

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа листопада 05, 2008 2:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи


Це вишилось в подарунок хресній доці на день народження. Вона в мене фанатка Діснеєвських принцес, вот і вирішила я її порадувати картинкою з Жасмін. Маю тепер замовлення від неї на всіх решта принцес. Very Happy . Багет підбирався під кольори кімнати де вона мала висіти, так що не дивуйтесь на такі яскраві кольори.


Змінено: Галина (середа листопада 05, 2008 2:05 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа листопада 05, 2008 2:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А це вже з "Настуні". Нажаль фото погано зроблено, заблизько, тай так само чекає на багет.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа листопада 05, 2008 2:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А це вже роботи моєї сестри, те що вдалось нафоткати в неї вдома поки вона спала, не любить вона вихвалятись.





Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа листопада 05, 2008 9:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже гарно!
Браво!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 1 з 5

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти