Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Нотатки редактора
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Страшне перо не в гуски....
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 26, 2009 6:55 pm    Тема повідомлення: Нотатки редактора Відповісти цитуючи

В цю тему я збираюсь вивішувати свої нотатки з приводу всіляких дурнуватих і розумних подій життя.
Тобто те, над чим, на мою скромну думку, варто було б замислитись. Пропоную це активно обговорювати, бо я жінка, а значить, схильна до істеричного сприйняття та істеричних реакцій, що є цілком буденним та нормальним для моєї статі. Отже Вам, як суб'єктивним глядачам зі сторони видніше, де я впадаю в істерику, а де раціональне зерно здорового глузду все ж присутнє.
Тож пропозиція чемно обговорювати і навіть дописувати свої думки чи роздуми з всіляких цікавих тем...

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 26, 2009 6:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тема перша: Світське життя, або хто такі графомани?

Нещодавно відвідувала літературний сайт ***, і не просто так відвідувала, а по рекомендації на так, з вашого дозволу сказати, запрошення. Перш ніж про щось говорити, перечитала вірші „завсігдателів”, мало що з прочитаного можна назвати віршами... Ви не подумайте, білі вірші - це теж вірші, я їх не люблю, але поважаю тих, хто їх пише, а тут вони настільки білі, що на мить здається, що при друці на принтер папір лишиться чистим... Була вражена, але ж таки ризикнула вивісити кілька своїх творінь. Внесу ясність, я не претендую на високе звання поета, пишу для себе, пишу з раннього дитинства. Друкуватись в планах не було, ще з тих далеких пір коли в дитинстві відіслала вірш на конкурс і ... прочитала його в обласній газеті під чужим ім’ям. Тож по суті, аби не „Настуня”. мої вірші ніколи б не побачили читачів, так само як мамині, так само, як обох тіток, бабусі та прабабусі. Писати для себе - то в нас сімейне.
Так от, після „неадекватних” розмов з „завсігдателями”, написала лист редактору сайту (модератору) наступного змісту:
Шановна пані Редактор.
Прошу видалити мої твори та реєстрацію, бо при реєстрації на Вашому сайті мені, на жаль, не вдалось зареєструватись належним чином. То по-перше. По-друге, я тут почуваюсь стареньким рокером, що, сплутавши двері, втрапив на зібрання шанувальників клубних гоцалок. Тому чітко розумію: моя музика не для Вас, а Ваша точно не для мене. Тож краще буде, коли кожен буде в своєму середовищі, аби не створювати зайві конфлікти, та не витрачати час.
Дякую за допомогу, перепрошую за витрачений час!
З повагою, я

На що отримала відповідь, що вони раді позбутися такого скандаліста-графомана, як я... Очманіти, а мені на мить здалось, що я цілком ввічлива та чемна була, ну, принаймні, в даному випадку. Ні, я звичайно можу бучу влаштувати в склянці води, навіть в ложці під настрій, але....
Ну добре, скандалістка так скандалістка, графоманка, ну і це теж можливо, цілком можливо, але дехто, крім мене, так не вважає, бо, наприклад, на http://virsh.com.ua/ я маю досить непогані відгуки, тобто як позитивні так і негативні, бо люди різні, а відтак і смаки в них різні.

Та й Господь би з тим високо інтелігентним сайтом, єдине, що не покоїть це те, що в них „Від рукопису до книжки” – ну й муть же ж доведеться читати нашим нащадкам. Якщо звичайно оте геніальне до друку дійде....

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: середа лютого 21, 2024 3:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Econ
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

129
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bett
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bett
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Loui
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Lady
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Edit
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Luis
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

XVII
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Jose
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Sony
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30537

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 12, 2024 9:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tesc
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Страшне перо не в гуски.... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти