Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Поради, пропозиції, побажання що до наповнення ж-лу Настуня
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Обговорення журналу
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи потрібні кардинальні зміни виданю?
ТАК, до того ж значні та дуже кардинальні
0%
 0%  [ 0 ]
Ні, і так все добре
12%
 12%  [ 1 ]
Можливо, але не значні
87%
 87%  [ 7 ]
Всього голосів : 8

Автор Повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 09, 2009 6:02 pm    Тема повідомлення: Поради, пропозиції, побажання що до наповнення ж-лу Настуня Відповісти цитуючи

В цій рубриці можна висловити Ваші побажання редакції, та відповісти на пропозиції інших.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Ira



З нами з: 23.11.07
Повідомлень: 9
Звідки: Kyiv

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 13, 2009 10:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Оксано, особисто мене майже все влаштовує...Хотілося б, щоб відновилися уроки вишивання...Дуже чекаю порад від досвідчених вишивальниць, які можна було б друкувати в рубриці "А я роблю так..". Бо я, наприклад. вишиваю дуже недавно і хотіла б вишити велику картину в багато кольорів, але не знаю як до неї підступитися...як вишивати кожним кольором по 1-2 хрестики??? Хочу, щоб журнал давав корисні поради....і не тільки про стилі вишивання, а про все-все, що стосується вишивки!!!!!!!
Знаю, що ви всіх почуєте і намагатиметесь виконати всі побажання, за це вас і люблю!!! Дякую!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 13, 2009 11:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

О дуже влучна пропозиція обовязково врахуємо, дякую!
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ma99737



З нами з: 14.02.09
Повідомлень: 10
Звідки: г.Смела

ПовідомленняНаписане: середа березня 04, 2009 1:38 pm    Тема повідомлення: Обговорення журналу Відповісти цитуючи

Добрый день уважаемая "Настуня"! Все в вашем журнале прекрасно, единственное на ,что хотелось бы обратить ваше внимание , когда вышываешь при эл.освещении страницы блестят плохо видно схему. А в остальном все очень нравится!!!
_________________
Натали
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа березня 04, 2009 1:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую!
За цю проблему знаємо, але нажаль альтернативи крейдованому пареру - нема. Тому з цією незручністю доведеться миритись.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ma99737



З нами з: 14.02.09
Повідомлень: 10
Звідки: г.Смела

ПовідомленняНаписане: четвер березня 05, 2009 9:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрый вечер! Большое спасибо за ответ! Поразительно как такой занятый человек успевает отвечать на все вопросы да еще и так быстро!!! С наступающим вас праздником! Не знай забот, живи счастливо, Чтоб говорили все всегда: Как эта женщина красива, Как бесконечно молода!!!
_________________
Натали
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 06, 2009 10:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо!
И Вас с празником и Вам всего самого доброго, хорошего, вечного!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Лесюня



З нами з: 11.08.09
Повідомлень: 8
Звідки: Италия

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 14, 2009 3:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуйте,"Настуня"!Очень замечательный журнал!Бесподобные картины,доступные схемы.Единственное что хотелось бы добавить в схемы:это подбор ниток как ДМС,так и Анкор,потому что не всегда можно найти то что написано по схеме.
_________________
Лесюня
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення MSN
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 17, 2009 9:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую.
Справді досить актуальна пропозиція.
Гадаю прийшов таки час надрукувати карту відповідності кольорів яку нам надали виробники. Таким чином Ви зможете побачити що чим можна заміняти та які кольри не мають аналогів, а також досить часто останім часом торгівельні точки не маючи в наявності певного кольору просто говорять що такого не має. Хоча такий нюанс як помилка при наборі номерів ниток теж інколи проскакує, тож будем перевіряти більш ретельно.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Nadia



З нами з: 24.12.08
Повідомлень: 23
Звідки: Canada

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 08, 2010 10:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Озвучую свою ідею про ікони. Властиво не так про ікони, як про ще одну картину на біблейський сюжет. Але не про звичайну картину.

Мені то прийшло на думку під час візиту виставки crèches тут, в Монтреалі, в Ораторії Святого Йосипа. Не знаю, як перекласти "crèche". Це макети, що зображують сцену народження Христа. Але то можуть бути і картини, і ляльки, використані якісь особливі матеріали. Цікаво те, що кожна країна представляє персонажів через свою культуру. Отже, вони мають зовнішність, вбрання і т.д. тої країни. Я подумала, що може було б цікаво зробити схему вишивки на тему Різдва, з українським антуражем і персонажами в українському вбранні. Також і ікони «українізовані» може були б цікаві.
Якщо би ви зробили такі схеми, я би їх одразу купила.
У нас в церкві була виставка Різдвяних карток, і на деяких картках Діва Марія, Христос мали ‘український’ вигляд. На жаль, маю такі «розмиті» знімки, що на них нічого не видно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
krestik 03



З нами з: 21.01.10
Повідомлень: 5
Звідки: україна,івано-франківськ

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 11, 2010 4:24 pm    Тема повідомлення: "настуня" обговорення Відповісти цитуючи

а мені журнал дуже сподобався,шикарні картини,всі хочеться вишити. Трошки засмучує те ,що схеми дрібні. Можливо їх можна було б робити на кольоровій вкладці більшими..Я таку роботу вишивала з журналу,тоді зручніше ділити роботу на квадрати і очі так не напружуються. Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Тетяна



З нами з: 26.02.10
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 01, 2010 1:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне очень нравится Ваш журнал. Вышила около 20 картин по Вашим схемам, получилось великолепно. Я в точности следовала указаным в схемах номерам ниток DMC.
Будет просто замечательно если появятся статьи об истории вышивки не только на Украине, но в других странах. В Бахчисарайском музее меня поразила двухстороняя гладь, очень хочется узнать технологию. Если можно добавте в журнал что-то вроде "мастер-класса" или "уроков вышивки", где мастера будут делится своими советами по различным техникам вышивки.
В Ваших схемах приведены номера только DMC, получается супер, но не все могут себе позволить, поэтому будет неплохо если рядом будет номер ниток несколько подешевле, например "гамма".
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Иринка



З нами з: 26.02.11
Повідомлень: 8
Звідки: Крым

ПовідомленняНаписане: середа березня 02, 2011 5:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуйте!
Очень нравится Ваш журнал, покупаю его всеми возможными и почти невозможными способами (к сожалению, нигде не встречала его в продаже в Крыму), а сейчас и выписываю.
Столкнулась с одним неудобством - хорошо бы, если бы на обложке журнала писался не только год и номер, но и месяц выхода - например, журнал номер 51 - Весна. Так можно было бы легко отследить, какой номер рукодельница пропустила или не смогла купить и приобрести его позже)
Да и поиск нужного журнала на Вашем сайте стал бы удобнее)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа березня 02, 2011 6:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Иринка написав:
Здравствуйте!
Очень нравится Ваш журнал, покупаю его всеми возможными и почти невозможными способами (к сожалению, нигде не встречала его в продаже в Крыму), а сейчас и выписываю.
Столкнулась с одним неудобством - хорошо бы, если бы на обложке журнала писался не только год и номер, но и месяц выхода - например, журнал номер 51 - Весна. Так можно было бы легко отследить, какой номер рукодельница пропустила или не смогла купить и приобрести его позже)
Да и поиск нужного журнала на Вашем сайте стал бы удобнее)


Зверніть увагу на опис http://www.nastunya.com/ua/shop/prod/2912/
Це було завжди! А від тепер Ви будете отримувати підписку і матиме Ваш примірник такий вигляд

Дивіться на лівий верхній кут там є Рік, № попорядку і місяць.
З №50 - видання збільшене на 4 сторінки, а вартість по передплаті (підписка) лишилась такою ж. Єдиним недоліком передплати поки, що є відставання від графіка але над цим ми дуже активно працюємо.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Иринка



З нами з: 26.02.11
Повідомлень: 8
Звідки: Крым

ПовідомленняНаписане: четвер березня 03, 2011 10:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пани Оксана, я была невнимательна, спасибо, что показали, где это написано)
С нетерпением жду номер по подписке
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Обговорення журналу Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  далі
Сторінка 1 з 17

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти